The Change

Małgorzata Szczypek

W ramach The Change jestem trenerem i konsultantem projektów komunikacyjnych, specjalizuję się w metodzie Nonviolent Communication.

Jestem kobietą pełną życia, pozytywnej energii, wulkanem pomysłów i humoru. Interesuje mnie i inspiruje przede wszystkim człowiek, dlatego wciąż otaczam się ludźmi. W kontakcie z innymi … no właśnie ... słucham, patrzę, daję przestrzeń do wzajemnego “wyrażania siebie”. Wierzę w ludzi i w ich ogromną pozytywną energię. Naturalna empatia i otwartość w relacjach z ludźmi wciąż motywują mnie do podnoszenia jakości porozumiewania się z nimi.

Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku, a także studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Od piętnastu lat pracuję w międzynarodowych korporacjach w branży farmaceutycznej. Mam doświadczenie zarówno sprzedażowe, jak marketingowe, wciąż uczę się czegos nowego. Podstawą w mojej pracy jest komunikowanie się z ludźmi. Moje kilkunastoletnie doświadczenie pomogło mi zrozumieć zasady porozumiewania się wewnątrz korporacji jak i z klientem zewnętrznym, a jednocześnie zainspirowało mnie do poszukania i wcielenia w życie biznesowe nowej jakości komunikacji, opartej na empatii i wzajemnym szacunku. Dlatego też obecnie jestem na ostatnim roku szkoły komunikacji opartej na NVC.

Lubię jazz, zwłaszcza przy lampce wytrawnego czerwonego wina, dobrą książkę szczególnie, gdy pochłaniam ją siedząc przy kominku. Fascynują mnie stare meble i przedmioty z duszą, wciąż ich poszukuję I nigdy nie mam ich dość. Uwielbiam obrazy I można powiedzieć, że jestem ich wytrawną kolekcjonerką. A poza domem? Poza domem Joga, długie spacery z psem, latem żagle, a zimą narty.
 

Dofinansowanie