The Change

Bogusława Matuszewska

Certyfikowany coach, mentor, doradca, konsultant.

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Elektroniki, kierunku telekomunikacja, Akademii  Ekonomicznej we Wrocławiu, gdzie ukończyła międzynarodowe studia MBA, połączone z magisterskimi studiami podyplomowymi oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie ukończyła podyplomowe studia z psychologii praktycznej. Dyplom coacha otrzymała w Hudson Institute w Santa Barbara w Stanach Zjednoczonych. Posiada również certyfikat Learning in Action uprawniający do badania i interpretacji w zakresie Inteligencji Emocjonalnej.

W latach 2012-2013 zasiadała w Zarządzie największej polskiej spółki energetycznej PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Była wiceprezesem Zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż i IT, a następnie za strategię i rozwój. Odpowiadała za największy program restrukturyzacyjny w Grupie Kapitałowej. Wcześniej, przez ponad 20 lat pracowała w sektorze telekomunikacyjnym. W latach 2009-2011 zasiadała w Zarządzie firmy Polkomtel S.A., jednego z największych polskich operatorów komórkowych. Była członkiem Zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż, a potem wiceprezesem Zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż i IT. W tym czasie przebudowała struktury sprzedażowe firmy i wdrożyła nowe modele biznesowe w obszarze dystrybucji kart pre-paidowych i w sieci sprzedaży Plusa.

Wcześniej pracowała po stronie dostawców systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. W latach 2007-2008 była prezesem zarządu spółki Siemens Enterprise Networks. Wcześniej pełniła inne funkcje menadżerskie w firmie Siemens Sp. z o.o. Karierę zawodową rozpoczęła jeszcze za czasów poprzedniego systemu pracując w firmie ZE Elwro we Wrocławiu.

Jej pasją jest praca z ludźmi. Wierzy w „nieograniczone” ludzkie możliwości realizowania wielkich rzeczy i osiągania nadzwyczajnych rezultatów.

Dofinansowanie