The Change

Hanna Kozłowska

Prowadzę firmę The Change. Jestem certyfikowanym coachem European Mentoring & Coaching Council, ekspertem w zakresie komunikacji interpersonalnej oraz marketingowej, a także konsultantką procesów dotyczących zmiany w życiu człowieka i organizacji. Jestem mediatorem i trenerem w nurcie Nonviolent Communication. 

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami komunikacji w międzynarodowych organizacjach, które zdobywałam w departamentach Komunikacji Marketingowej, HR, Business Development. Odpowiadałam za procesy komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz współtworzyłam strategie komunikacyjne. Studiowałam Public Relations w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

W swojej pracy bazuję w dużej mierze na Nonviolent Communication (ukończyłam między innymi kurs mediacji prowadzony przez amerykańskiego trenera Ike Lasater, Intensive International Training for NVC – prowadzony przez John Kinyon, Kirsten Kristensen, Bob Wentworth, warsztaty Making Cooperation Real – Miki Kashtan, a także szkołę trenerów w oparciu o tę metodę). W pracy z grupą i jednostką nastawiona jestem na budowanie odpowiedzialności, współpracy i autentycznego kontaktu.

Wspieram organizacje , które chcą dbać o swoich pracowników, ich rozwój. W swojej pracy koncentruję się na tym, aby ludzie nie byli obciążeni strachem i poczuciem winy, wtedy wiem, że pracują z dużym zaangażowaniem i pasją.  W swojej pracy także wspieram ludzi w poznawaniu siebie, pokonywaniu granic i sięganiu po marzenia. Wierzę, że w każdym tkwi niesamowita moc i siła. Tworząc atmosferę bezpieczeństwa, wspieram klienta w docieraniu do nich. Jestem nastawiona na szczerą współpracę, szukam tego co motywuje, daję przestrzeń. Nie ma rzeczy niemożliwych, podpisuję się pod tym co napisał ks. Jan Twardowski „Nawet jeśli Bóg zamyka drzwi to otwiera okno”.  Pielęgnuję w sobie uważność, jestem początkującą joginką, podróżując w różne zakątki świata odkrywam siebie, nowe miejsca, a także kultury i wierzenia lokalnych społeczności. Lubię aktywny wypoczynek. Woda i góry to życiodajna energia i przestrzeń, dlatego tak lubię trekkingi i windsurfing.

Dofinansowanie